Integracja dla nauczycieli

integracja dla nauczycieli

Integracja dla nauczycieli… i nie tylko

Firma Radocha oferuje możliwość zorganizowania wyjazdów integracyjnych dla nauczycieli, pracowników firm i innych instytucji, a także innych grup dorosłych, które chcą ciekawie spędzić swój czas. Wyjazdy odbywają się w dowolnie wybrane przez Państwa miejsce w kraju. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów – nie stawiamy ograniczeń co do minimalnej czy też maksymalnej liczby osób uczestniczących w wyjeździe. Jesteśmy w stanie stworzyć interesującą i atrakcyjną finansowo ofertę dla każdej grupy.

Integracja dla nauczycieli – same korzyści!

Obecnie z naszej oferty korzystają głównie grupy pracowników oświaty, jednak jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje naszych klientów. Do najkorzystniejszych efektów wyjazdów integracyjnych zaliczyć można między innymi:

  • budowanie silnego zespołu – zacieśnianie więzi pomiędzy pracownikami, które jest niezwykle istotne,
  • minimalizowanie skutków stresu – jest to idealny sposób na relaks dla wszystkich, nauczycieli czy pracowników korporacji,
  • podniesienie kwalifikacji zawodowych – wyjazd integracyjny może być połączony z ćwiczeniami i szkoleniami, dzięki którym uczestnicy mogą podnosić swoje kwalifikacje,
  • wzrost poczucia przynależności oraz lojalności pracowników.

Jeżeli interesuje Państwa integracja nauczycieli lub inny aspekt naszej oferty: organizacja zielonej szkoły czy obozu, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami – telefonicznie lub mailowo. Odpowiedzą oni na wszystkie Państwa pytania i pomogą w ustaleniu szczegółów dotyczących wyjazdu. Możecie nas Państwo odwiedzić także osobiście – siedziba firmy Radocha znajduje się w mieście Warszawa przy ulicy Książkowej 9G/622.