Warsztaty Wielkanocne!!!

WARSZTATY WIELKANOCNE W SILVERADO
Serdecznie zapraszamy wychowawców, nauczycieli a przede wszystkim dzieci do udziału w niepowtarzalnych i wspaniałych warsztatach wielkanocnych w Silverado w Józefowie…
Forma warsztatowa pozwoli uczniom w sposób aktywny przyswoić i utrwalić sobie wiedzę o naszych regionalnych i polskich tradycjach oraz zwyczajach związanych ze Świętem Wielkanocnym.
Na zajęciach zaprezentowany zostanie duży zbiór dekoracji wielkanocnych wykonanych w różnych technikach. Zaprezentowana zostanie technika wydmuchiwania szklanych jajek.
Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość stworzenia własnych prac, których wykonanie rozwija twórczość i kreatywność dzieciaków. Każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystania z przygotowanych wcześniej pomocy i przyborów m. in.: szklanych jajek, gotowych elementów do koszyczka wielkanocnego np. gałązek bukszpanu, piórek, kwiatuszków…
Podczas wykonywania prac uczestnicy będą mogli sobie utrwalić jakie są symbole wielkanocne i jaka jest ich historia. Przewidziany jest poczęstunek- herbata, ciastko lub owoc. Po zakończeniu warsztatów skomponowany koszyczek każdy zabiera ze sobą do domu.

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny:
e-mail:radocha.sport@gmail.com; tel.533643343, 601626137

Dodaj komentarz