Organizacja ferii zimowych

Firma Radocha zajmuje się organizacją czasu wolnego dla dzieci w każdym wieku. W naszej ofercie znajdują się wyjazdy organizowane dla dzieci z konkretnych części miasta – jest to ciekawa alternatywa dla spędzania czasu wolnego podczas ferii w domu.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do szkół, dzieci do nich uczęszczających (wyjazdy klasowe), jak również do wszystkich mieszkańców miasta Warszawa.

Organizacja ferii to jedna z naszych specjalności. Jesteśmy elastyczni i otwarci zarówno na propozycje nauczycieli, jak i rodziców, którzy chcą zapewnić dzieciom atrakcyjne i aktywne sposoby spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych. Organizujemy ponadto wyjazdy krajowe – w dowolnie wybrane miejsca w Polsce. Jest także możliwość organizacji wycieczek zagranicznych. Doskonale wiemy, że organizacja ferii dla dzieci bywa wyzwaniem dla rodziców, opiekunów czy wychowawców. Nie zawsze dysponują oni odpowiednią ilością wolnego czasu, a także doświadczeniem, aby dokładnie zaplanować wyjazd.

Z pomocą przychodzi nasza firma, która zapewni Państwa dzieciom najlepsze ferie z bardzo dobrą opieką.

Organizacja ferii zimowych – wszystko pod kontrolą

Podczas wyjazdów uczestnikami zajmują się wykwalifikowani opiekunowie oraz nauczyciele, dla których praca jest pasją. Dzięki temu powierzone pod naszą opiekę dzieci mają zapewnioną odpowiednią rozrywkę, a także pełne bezpieczeństwo.

Jeżeli interesuje Państwa organizacja ferii lub organizacji kolonii serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Siedziba firmy znajduje się w mieście Warszawa przy ulicy Książkowej 9G/622.