O nas

Radocha sp z.o.o powstała w styczniu 2017 r. i posiada Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego Nr 1826. Współwłaścicielem i pomysłodawcą firmy jest Radosław Radtke, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w organizacji letnich i zimowych obozów sportowych i sportowo- rekreacyjnych, zielonych szkół i wycieczek szkolnych.
Na co dzień pracuje jako nauczyciel i trener zapasów w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 w Warszawie. W roku 2009 był jednym
z założycieli działającego przy szkole Uczniowskiego Klubu Sportowego Talent Białołęka, którego wychowankowie to medaliści Mistrzostw Polski i reprezentanci kraju a w roku 2013 współtworzył pierwszą klasę sportową
o profilu zapasy.
Wielokrotnie był nagradzany za znaczące osiągnięcia w pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą oraz osiągnięcia sportowe. W latach 2011 – 2012 został wybrany Trenerem Roku na Białołęce, w roku 2017 został wyróżniony jako Sportowa Osobowość Roku na Białołęce. W roku 2013 odebrał Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Firma współpracuje w wieloma wspaniałymi, kreatywnymi nauczycielami i trenerami oraz firmami, które świadczą usługi związane ze sportem i rekreacją.
Wiele z nich będzie Partnerami Radochy podczas obozów, zielonych szkół
i wycieczek organizowanych w 2018 r.

certyfikat

RODO