Organizacja kolonii

kolonie dla szkół
Firma Radocha proponuje wszystkim szkołom na terenie miasta Warszawa możliwość zorganizowania kolonii dla dzieci. Naszą ofertę kierujemy zarówno do szkół, jak i osób prywatnych oraz firm i instytucji, chcących zapewnić dzieciom niezapomnianą przygodę i aktywny letni wypoczynek. Jako organizator kolonii posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i bogate doświadczenie. Dzięki odpowiedniej dokumentacji mamy możliwość organizacji wypoczynku dla dzieci na terenie całego kraju – w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu.

Kolonie dla szkół – oferta dopasowana do konkretnych potrzeb

Działamy elastycznie, cenimy sobie indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie wszystkich warunków wyjazdu do liczby osób w nim uczestniczących oraz wymagań związanych z ich wiekiem czy też preferencjami. Jesteśmy w stanie zorganizować udany wyjazd zarówno dla małej, jak i dużej grupy – każdemu zaproponujemy odpowiednie rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że kolonie dla szkół oraz osób prywatnych organizowane za naszym pośrednictwem to gwarancja aktywnie i ciekawie spędzonego czasu. Przez cały okres wyjazdu nasi podopieczni pozostają pod opieką wyspecjalizowanych opiekunów oraz nauczycieli, którzy z pasją wykonują swój zawód. Każdy z opiekunów kolonijnych posiada odpowiednie dokumenty oraz szkolenia, co stanowi gwarancję jego kwalifikacji.

Organizacja kolonii – pełne bezpieczeństwo

W przypadku wyjazdów autokarowych każdy pojazd przechodzi dokładne badania, dzięki czemu mają Państwo gwarancję bezpiecznej podróży swoich dzieci. Istnieje również możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje miejscowa Policja i dokładnego sprawdzenia stanu technicznego pojazdu.

Wyjazd kolonijny to niezapomniane chwile dla Państwa dzieci oraz możliwość nawiązania nowych znajomości i przyjaźni na kolejne lata, a nawet na całe życie. Dzięki naszej firmie Państwa pociechy aktywnie spędzą wolny czas i wrócą z bezcennymi wspomnieniami.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w ustaleniu dogodnego terminu spotkania w naszym biurze, podczas którego omówimy wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Warszawa przy ulicy Książkowej 9G/622. Organizacja kolonii to nie jedyna usługa, którą świadczymy. W naszej ofercie znajduje się także organizacja wycieczek, obozów i ferii zimowych.