Organizacja obozów

 zorganizowanie wycieczki

Organizacja obozów – spędź wolny czas w wyjątkowy sposób

Firma Radocha zajmuje się organizacją obozów dla najmłodszych i młodzieży. Wszystkim szkołom na terenie miasta Warszawa proponujemy możliwość, jaką jest zorganizowanie wycieczki w dowolny zakątek Polski. Ponadto zajmujemy się organizacją obozów na terenie naszego kraju – w dowolnie wybranej lokalizacji. Jako organizator obozów swoją ofertę kierujemy zarówno do szkół, jak i osób prywatnych, firm i instytucji, które chcą zorganizować dzieciom swoich pracowników lub innej grypie najmłodszych atrakcyjny, niezapomniany wyjazd. Oferujemy także zorganizowanie wycieczki dla osób dorosłych – np. integrację firmową w innym mieście. Organizacja wycieczek oraz obozów odbywa się na podstawie odpowiednich uprawnień.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasi klienci mają możliwość zorganizowania wycieczki dla dowolnej liczby uczestników – nie trzymamy się sztywno żadnych limitów w tym zakresie. Nasza oferta jest odpowiednia zarówno dla mniejszych, jak i większych grup – każdemu zaproponujemy atrakcyjne rozwiązania i skrojony na miarę program. Dotychczas organizacja wycieczek przez naszą firmę dotyczyła grup nawet do 150 osób.

Organizacja obozów dla szkół oraz firm i osób prywatnych za pośrednictwem naszej firmy to gwarancja perfekcyjnie przygotowanego programu i kompetentnej opieki. Podczas całego wyjazdu Państwa dzieci pozostają pod opieką wykwalifikowanych pracowników firmy Radocha – opiekunów oraz nauczycieli. Posiadają oni wszelkie niezbędne szkolenia i uprawnienia. Wycieczki i obozy, które organizujemy, to nie tylko zapewnienie Państwa dzieciom sposobu na spędzenie czasu. To również możliwość poznania ciekawych miejsc, a także zawarcia przyjaźni na kolejne lata, a nierzadko nawet na całe życie.

Nasza firma współpracuje z najlepszymi przewoźnikami na terenie miasta Warszawa, dzięki czemu do dyspozycji klientów oddajemy wysokiej jakości, nowoczesne autobusy, które zapewnią uczestnikom wyjazdu komfortową i w pełni bezpieczną podróż. Przed wyjazdem mają Państwo również możliwość poproszenia funkcjonariuszy miejscowej Policji o dokładne sprawdzenie pojazdu.

Jeżeli interesuje Państwa organizacja wycieczek dla uczniów szkoły, dzieci pracowników czy innej grupy – zarówno dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych – serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów dotyczących planowanego wyjazdu. Organizacja obozów i wycieczek to nie jedyna rzecz, jaką się zajmujemy. W zakresie naszych usług znajduje się także  organizacja kolonii oraz organizacja zielonych szkół.