Organizacja zielonej szkoły

zorganizowanie zielonej szkoły

Zielona szkoła – profesjonalna organizacja wyjazdu

Organizacja zielonej szkoły jest usługą, którą kierujemy do wszystkich placówek edukacyjnych na terenie miasta Warszawa. Z naszej oferty mogą również skorzystać inne osoby, które chciałyby zapewnić wybranej grupie możliwość aktywnego i edukacyjnego wyjazdu – np. dzieciom z konkretnej dzielnicy lub osiedla w mieście. Organizacja zielonych szkół to jedna z naszych specjalności – posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty oraz pozwolenia umożliwiające nam zorganizowanie czasu wolnego dla dzieci na terenie całego kraju. W przyszłości planujemy rozszerzyć naszą ofertę także o wyjazdy zagraniczne.

Jako organizator zielonej szkoły gwarantujemy opiekę najlepszych specjalistów – wykwalifikowanych opiekunów oraz nauczycieli. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia. Jako pasjonaci zapewniają dzieciom nie tylko pełne bezpieczeństwo podczas całego wyjazdu, ale też Starają się, by nigdy nie brakowało im rozrywek, okazji do aktywności i nauki.

Organizacja zielonych szkół – wyjazdy dopasowane do indywidualnych wymagań

Zorganizowanie zielonej szkoły to dla nas kwestia, do której podchodzimy indywidualne – w zależności od Państwa oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje naszych klientów. Nie nakładamy limitów na żaden aspekt naszej działalności – dotyczy to również liczebności grup, dla których jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd. Zielona szkoła może odbyć się zarówno w kameralnej, jak i bardzo dużej grupie. Jako organizator zielonej szkoły dotychczas organizowaliśmy wyjazdy dla grup liczących do 150 osób.

Współpracujemy z wieloma firmami na terenie miasta. Dzięki temu gwarantujemy najlepszy, komfortowy transport zgodnie z programem wycieczki. Wszystkie autokary posiadają aktualne badania techniczne i przechodzą stosowny przegląd przed każdym wyjazdem.

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna organizacja zielonej szkoły – serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Jesteśmy w stanie zająć się każdym aspektem dotyczącym wycieczki. Stawiamy na rzetelność i pełen profesjonalizm, co zapewnia naszym klientom oraz rodzicom uczestników pełen spokój. Zielona szkoła to nie jedyny typ wyjazdu, jaki jesteśmy w stanie zorganizować. Proponujemy Państwu także usługi takie jak: organizacja ferii zimowych, czy organizacja obozów.